لیست پخش - فصل سوم نارنجی مد جدید است

تماشا و دانلود سریال نارنجی مد جدید است فصل سوم

نارنجی مد جدید است فصل سوم نام سریالی آمریکایی از شبکه اینترنتی “نت فلیکس” با ژانر کمدی-درام است که توسط “جنجی کوهان ” ساخته و در تلویزیون “لاینزگیت” تهیه شده. این سریال برداشتی است از  داستان  زندگی‌ “پایپر چپمن”  که در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۳ پخش شد. در فوریه ۲۰۱۶ این مجموعه برای فصل های پنجم ، ششم و هفتم تمدید شد و در ۹ ژوئن ۲۰۱۷ فصل پنجم این سریال ارائه شد.این مجموعه درباره زندانیان و زندان‌بانان در یک زندان زنان در ایالت  کانه‌ تیکات آمریکا است.

خلاصه داستان :

زندگی پایپر چپمن ،‌ یکی از تحصیلکرده های نخبه در آستانه عروسی، با افتادن او به زندان، یکباره واژگون می‌شود. جرم او این است که سالها پیش در دوران دانشجوئی کوکائین به آمریکا قاچاق کرده بود.
از نوآوری های سریال جنجالی «نارنجی مد جدید است» تمرکز برروی آدم‌هائی است که پیش از آن در تلویزیون دیده نمی شدند و فرصتی است برای هنرنمائی بازیگرانی که شباهتی به چهره‌های تلویزیونی متداول ندارند.

بازیگران :

تیلور شیلینگ ، مایکل هارنی ، کیت مولگرو ، لورا پرپون ، اوزو ادوبا ، دانیل بروکس ، ناتاشا لیون ، تارین منینگ ، سلنیس لیوا ، آدریانا سی. مور ، داشا پولانکو ، نیک سندو ، یال استون ، سمیرا وایلی ، جیسن بیگز ، میشل هرست