فیلم سینمایی آقای هالو

آقای هالو : فیلم سینمایی آقای هالو به‌کارگردانی داریوش مهرجویی در 49 سال پیش یعنی سال 1349 تولید شده است. طبیبیان تهیه‌کننده آقای هالو این فیلم را، به‌عنوان محصول استودیو کاسپین و کشور ایران تهیه کرده است.


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1349

مدت زمان : 106 دقیقه

کشور : ایران

زبان :  فارسی

ورژن من و تو

فیلم سینمایی آقای هالو :

آقای هالو: مردی شهرستانی و ساده دل به قصد یافتن همسری مناسب به تهران می‌آید.او در تهران با زن بدکاره‌ای آشنا می‌شود و به تصور اینکه همسر دلخواهش را یافته، تقاضای ازدواج می‌کند.مرد شهرستانی به زودی به حقیقت پی می‌برد با این حال از تصمیم خود منصرف نمی‌شود و از زن می‌خواهد که گذشته‌اش را فراموش کند و تقاضایش را بپذیرد.مرد شهرستانی از معشوق زن کتک سختی می‌خورد و در پایان در حالیکه پاک دلی‌اش را از دست نداده به شهر خود ازمی‌گردد.
بازیگران فیلم آقای هالو چه کسانی هستند؟ در آقای هالو بازیگرانی چون علی نصیریان، عزت‌الله انتظامی، فخری خوروش، محمدعلی کشاورز، عزت الله نوید، نبی پور و اسماعیل داورفر به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در فیلم آقای هالو حدود 10 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان آقای هالو را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی فیلم آقای هالو باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا داریوش مهرجویی به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری آقای هالو توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟
از دیگر بازیگران فیلم آقای هالو می‌توان به عنایت بخشی، مصطفی زاده و اصغر سمسارزاده اشاره کرد.

  کارگردان : داریوش مهرجویی
نویسنده : داریوش مهرجویی، علی نصیریان

بازیگران : 
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 نظرها
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات