فیلم سینمایی گاهی

فیلم سینمایی گاهی: گاهی فیلمی به کارگردانی محمدرضا رحمانی، نویسندگی آرش عباسی و تهیه‌کنندگی امیر پورکیان محصول سال ۱۳۹۴ است.

این فیلم در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شده است.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1395

مدت زمان : 75 دقیقه

کشور : ایران

زبان :  فارسی

گاهی

داستان این فیلم سه زوج ایرانی است که در پایان حضور خود در یک مهمانی با تراژدی روبرو می‌شوند.

گاهی داستان سه زوج است که سابقاً در دانشگاه با هم دوستی داشته‌اند. حالا پس از مدت‌ها در ویلای خارج از شهر یکی از زوج‌ها، جمع می‌شوند. قرار است صاحب خانه دیگران را غافلگیر کند، اما این غافلگیری باعث وقوع یک تراژدی در پایان قصه می‌شود. در فیلم گاهی بازیگرانی همچون فریبرز عرب نیا، اندیشه فولادوند، مهدی پاکدل، آزاده صمدی، ایمان افشاریان و عاطفه نوری حضور دارند

تهیه‌کننده فیلم «گاهی» با اشاره به سختی‌های ساخت فیلم در سینمای ایران گفت: تهیه‌کننده در سینمای ایران مانند کسی است که در برابر سرما و مشکلات از فیلم و عوامل آن حفاظت می‌کند مانند ناخدایی است که در کشتی نشسته که بیش از هفتاد جای آن سوراخ است و باید جلوی همه این سوراخ‌ها را بگیرد اما سرانجام به دلیل وجود یک سوراخ کشتی غرق می‌شود.

پور کیان ادامه داد: بهتر است فضا را مسموم نکنیم و به اندیشه و تفکر پشت هر فیلم دقت کنیم. هرکس که «گاهی» را می‌بیند یک تاثیر مثبت برایش داشته باشد، این‌گونه متوجه می‌شوم سرمایه‌ام هدر نرفته است.

  کارگردان : محمدرضا رحمانی

  تهیه کننده : امیر پورکیان

نویسنده : آرش عباسی

بازیگران : 

3 2 رای
رتبه بندی مقالهثبت نام
اطلاع از
guest
0 نظرها
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات