فیلم سینمایی شرایط Circumstance 2011

Circumstance 2011 : فیلم شرایط فیلمی از مریم کشاورز و محصول سال ۲۰۱۱ است. این فیلم در جشنواره ساندنس به نمایش درآمد و جایزهٔ برگزیدهٔ تماشاگران را دریافت نمود.
فیلم شرایط به کارگردانی مریم کشاورز روز جمعه ۲۶ اوت ۲۰۱۱ در شهرهای لس آنجلس و نیویورک نمایش یافت. داستان این فیلم به موضوع همجنسگرایی در ایران می‌پردازد و روایت‌گر دلدادگی دو دختر نوجوان به‌یکدیگر در یک رابطه عاشقانه با روابط جنسی و مشکلاتی که چنین رابطه‌ای در وضعیت ایران تحت حاکمیت جمهوری اسلامی با آن مواجه است را به تصویر می‌کشد.


تماشای این فیلم برای گروه سنی زیر 17 سال توصیه نمیشود


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 2011

مدت زمان : 107 دقیقه

کشور : ایران – فرانسه – آمریکا

زبان :  فارسی

لوکیشن : بیروت – لبنان

فیلم سینمایی شرایط
فیلم سینمایی شرایط

عاطفه حکیمی (دختر یک خانواده متمول و تحصیلکرده) همراه با صمیمی‌ترین دوستش شیرین ارشدی (دختر دو مبارز سیاسی که اعدام شده‌اند) به پارتی‌های مختلف می‌روند، مواد مخدر و مشروب مصرف می‌کنند و به صورت غیرقانونی فیلم‌های ممنوعه را دوبله می‌کنند.

مهران برادر عاطفه که در گذشته دانشجوی رشته موسیقی بوده است و مدتها به مواد مخدر اعتیاد داشته پس از ترک مواد به خانه برمیگردد اما اعضای خانواده متوجه می شوند که رفتار مهران به شدت تغییر کرده و او به یک فرد بسیار متعصب و مذهبی تبدیل شده است. این موضوع باعث می‌شود که روابط عاطفه و مهران تحت تاثیر قرار بگیرد. مهران که با بسیج همکاری می‌کند با دیدن شیرین به شدت شیفته او می شود. از سوی دیگر ارتباط شیرین و عاطفه از یک دوستی ساده به یک رابطه عاشقانه تبدیل می شود.

Circumstance 2011 : فیلم شرایط فیلمی از مریم کشاورز و محصول سال ۲۰۱۱ است. این فیلم در جشنواره ساندنس به نمایش درآمد و جایزهٔ برگزیدهٔ تماشاگران را دریافت نمود.

بازیگران: نیکول بوشهری – سارا کاظمی – رضا سیکسو صفایی – سهیل پارسا
موسیقی جینجر شانکار

  کارگردان : مریم کشاورز

بازیگران : 
ثبت نام
اطلاع از
guest
1 اظهار نظر
قدیمی ترین
جدیدترین رای بیشتر
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
Bhnm

هم با اسم سایتتون حال کردم هم از نظم و عدم تبلیغات شلوغ و آزاردهنده.