دو ساعت بعد مهرآباد – 1393


دو ساعت بعد مهرآباد فیلمی با ژانر اجتماعی به کارگردانی و نوینسدگی علیرضا فرید و تهییه کنندگی محمد احمدی و محصول سال 1393 است. از بازیگران این فیلم می توان به اندیشه فولادوند، پژمان بازغی، حدیثه تهرانی، محسن حسینی، رابعه مدنی، کیومرث غفاری و نگار حسن زاده اشاره کرد.

این فیلم سینمایی با کیفیت عالی برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : 1393

مدت زمان : 1 ساعت و 18 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

دو ساعت بعد، مهرآباد، عاشقانه ایست بی عاشق و حالا معشوق که همسرش را در سقوط هواپیما از دست داده از پس انزوائی خودخواسته با پرسشی عمیق روبروست که برای یافتن پاسخ می‌بایست سفری طولانی و پُرمعنا را در پیش گیرد.

درباره کارگردان :

علیرضا فرید نویسنده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار علیرضا فرید می‌توان به فعالیت در فیلم خنده‌های آتوسا، فیلم دو ساعت بعد مهرآباد اشاره کرد.

علیرضا فرید کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال 1392 در فیلم دو ساعت بعد مهرآباد به عنوان کارگردان فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم خنده‌های آتوسا، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای علیرضا فرید محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون نگار حسن‌زاده، پژمان بازغی، اندیشه فولادوند و رابعه مدنی را تجربه کرد.

علیرضا فرید در سال 1393 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم علیرضا فرید در این سال، فعالیت در فیلم خنده‌های آتوسا به کارگردانی علیرضا فرید محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی علیرضا فرید فعالیت در فیلم خنده‌های آتوسا بوده است. علیرضا فرید سال 1393 فیلم خنده‌های آتوسا به عنوان نویسنده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. علیرضا فرید توانست با فعالیت در فیلم خنده‌های آتوسا تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر پژمان بازغی، باران کوثری، بهار نوحیان و امیر جدیدی توانست سطح کاری او را متحول کند.

با اینکه علیرضا فرید را بیشتر بعنوان نویسنده می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. علیرضا فرید علاوه‌بر نویسنده به‌عنوان کارگردان نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار علیرضا فرید در حرفه‌ی کارگردان، فیلم خنده‌های آتوسا و فیلم دو ساعت بعد مهرآباد است.

کارگردان : علیرضا فرید

تهییه کننده : محمد احمدی

نویسنده : علیرضا فرید

بازیگران :
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 نظرها
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات