درباره به نام ایران

درباره به نام ایران

 


لازم دانستیم که توضیحاتی درباره این سایت برای شما هموطن یا هم زبان بدهیم که بسیار مهم و هائز اهمیت است
اولین نکته این است که این سایت مطیع قوانین دروغ و بی پایه و اساس جمهوری اسلامی ایران نیست

دلیل راه اندازی سایت :

میتوان گفت که تمامی سایت های فیلم و سریال قصد درآمد زایی از سایت خود را دارند مثلاً ما بین فیلم یا سریال تبلیغات قرار میدهند یا دائماً در پائین تصویر نوار تبلیغاتی مشاهده میشود، خوب کاملاً واضح است که این سایت برای بیزینس است و به گونه ای حق دارد . اما ما قصد هیچ گونه تبلیغی در ویدیو های سایت خود را نداریم و نخواهیم داشت، اگر هم لوگوی سایت خود را در ویدیو قرار دادیم و میدهیم صرفاً برای یک سری افراد سودجو میباشد که از سایت ما ویدیو ها را بدون زحمت دانلود میکنند و به اسم سایت خود انتشار میدن. غافل از اینکه بدانند برای این ویدیو ها چه زحماتی کشیده میشه تا به دست ما برسه .

اما دلیل :
دلایل کافی و بسیاری وجود دارد که به اینجانب انگیزه راه اندازی این سایت را داده اما مهمترین آن این میباشد که مخاطبی که توانائی خرید بلیت سینما یا خرید ویدیو را ندارد، دلیل نمیشود که از دیدن فیلم محروم شود، من در دوران نوجوانی به این دلیل از دیدن فیلم و سینما محروم بودم و با تمام علاقه ای که به این هنر و هنرمندان داشتم نمیتوانستم به سینما بروم و همیشه از کسانی که فیلم رو در سینما دیده بودن میخواستم که فیلم و خلاصه داستان را برایم تعریف کنند.
خوب این دلیل نمیشود که من از جیب هنرمند یا تهیه کننده بدزدم و به مخاطب رایگان بدهم بنابراین تصمیم گرفتم که یک کلید حمایت در سایت قرار بدم و کسانی که توانائی دادن هدیه دارند به دلخواه هر مبلغی که در توان دارند به سایت بدن و من هرماه این مقدار حمایت ها را جمع کنیم و از طریق یکی از مخاطبین سایت که با تمامی هنرمندان و تهیه کننده ها در تماس میباشد به دست آنها برسانیم یا اینکه در صورت امکان با این پول بلیت سینما تهیه بشه و به دست خانواده هایی که توان خرید و رفتن به سینما را ندارند برسانیم.قابل ذکر میدونم که این را هم بگم همیشه هم سعی میکنیم که با شرکت سازنده فیلم به توافق برای خرید فیلم برای پخش رایگان انجام بدیم، ولی متاسفانه در اکثر مواقع بی نتیجه است.

متاسفانه در این یک سالی که سایت به صورت رسمی و جدی شروع به کار کرد تا کنون افراد زیادی نیز سعی کردن برای این سایت مشکل به وجود بیارن و میتوان گفت تا حدی هم موفق بودند. اما چیزی که برای ما مهم هستش هربار ضربه ای خوردیم سعی کردیم قوی تر و با اراده بیشتر سایت را سر پا نگاه داریم.

هزینه های سایت بسار بالاست و تقریباً میشه گفت ماهیانه حدود 1100 یورو فقط اجاره سرورهای ما میباشد که متاسفانه با بازدید بسیار بالای سایت هیچ گونه کمک یا حمایت مالی به سایت نشده و تمام خرج سایت نیز بر دوش اینجانب میباشد. پیشنهاد تبلیغ نیز داشتیم ولی .  چون نمیخواهیم مخاطبین سایت مورد آزار تبلیغ قرار بدهیم تا کنون نپذیرفتیم متاسفانه فرهنگ دونیت یا به عبارتی حمایت مالی ما بین ما ایرانیان بسیار به ندرت اتفاق می افتد و بااینکه در تمامی صفحات سایت دکمه حمایت مالی را قرار دادیم تا کنون حتی 1 یورو هم به سایت کمکی نشده و خیلی از همکاران مرا تشویق میکنند که سایت را باید به صورت پولی آنلاین نگه داری ولی چون بنده حوصله و وقت توجیح کردن یک سریع مخاطبین را ندارم از این موضوع صرف نظر کردم

من پس از این هم سعی خواهم کرد با تمامی مشکلاتی که ذکر شد هزینه سرورها و نیز حقوق ادمین های سایت را پرداخت کنم اما اگر یک روزی این سایت بسته شد دیگه به بزرگی و معرفت خودتون این حقیر را عفو کنید چرا که حتماً دیگر شرایط بیشتر از این مهیا نبوده که دوام بیارم.

برای تماس با سایت یا تبادل لینک میتوانید از طریق ایمیل نیز نظر و پیشنهاد خود را به ما ارسال فرمائید

[email protected]


ما ادعایی نداریم که بهترین یا بی نظیرترین هستیم اما این افتخار را داریم که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند

به نام ایران